Koloryzacja

Poznaj nasze nowoczesne rozwiązania, które usprawniają profesjonalną koloryzację włosów, czyniąc ją tak wyjątkową jak Ty. Odkryj nowoczesne folie samoprzylepne, specjalne folie piankowe, koła do koloryzacji oraz innowacyjne aplikatory do kreowania balejażu. Z naszymi rozwiązaniami realizacja nawet najbardziej kreatywnych i wymagających pomysłów stanie się prawdziwą przyjemnością a efekt zachwyci każdego.

Colorgraphy

Samoprzylepna folia do koloryzacji włosów pozwala uzyskać szerokie spektrum efektów, takich jak koloryzacje w stylu: sombre, ombre, flash, pixel czy też naśladujące naturalne refleksy słoneczne, dzięki wyjątkowej technice wydzielenia włosów do koloryzacji.

Do uzyskania wyjątkowych efektów koloryzacji, wystarczy użyć już trzech Folii Colorography, np. w strefie grzywki. Dzięki Colorography wprowadzisz nowy rodzaj i jakość usług profesjonalnej koloryzacji, które pokochają Twoi Klienci.

AppliColor

Specjalnie zaprojektowany aplikator gąbkowy do profesjonalnej koloryzacji włosów. AppliColor to narzędzie, dzięki któremu uzyskasz łatwo i szybko  efekty „color blending” – czyli harmonijnych połączeń kolorów. AppliColor przyspiesza każdą aplikację koloryzacji typu balejaż, ombre, sombre czy też refleksy. Wyjątkowa struktura AppliColor gwarantuje równomierne nałożenie koloru na włosy jednocześnie ułatwia stworzenie harmonijnych połączeń kolorów.

Z AppliColor z łatwością można nakładać preparaty do koloryzacji również na myjce fryzjerskiej. Efekty koloryzacji z AppliColor to eleganckie i wyrafinowane połączenia kolorów uzyskane bez konieczności tapirowania włosów.

AirMeches

AirMeches to folia piankowa do koloryzacji włosów XXI wieku! Pewność rezultatów rozjaśniania, koloryzacji oraz wygoda pracy fryzjera i komfort klientów to najważniejsze korzyści płynące ze stosowania tego produktu w salonie. Poznaj AirMeches i przekonaj się, jak bardzo ułatwiają pracę.

Koła do koloryzacji włosów

Koło do koloryzacji włosów to wyjątkowe narzędzie, dzięki któremu stworzysz niepowtarzalne połączenia kolorów na włosach swoich klientów. Koło wykonano ze specjalnej, miękkiej i lekkiej pianki, dzięki czemu jest wygodne i łatwe w użyciu. Różne możliwości ułożenia oraz podzielenia włosów z użyciem koła gwarantują spektakularne efekty farbowania za każdym razem. Koloryzacja włosów z użyciem koła to wyjątkowa technika, dostępna tylko w salonach fryzjerskich.

Planshcolor - piankowe planszetki do koloryzacji

PlanshColor to miękkie, lekkie planszetki do koloryzacji włosów wymagających połączenia różnych kolorów takich jak sombre, shadow, colormelt, ombre.
Dzięki zdefiniowanym na nowo kształtom, anatomicznemu łukowi u nasady, pewnie trzymając PlanshColor stworzysz jednym ruchem wyjątkowe koloryzacje. Piękniejsze niż kiedykolwiek.
Zestaw zawiera dwie planszetki w kształcie trapezu: małą o długości 30 cm, dużą o długości 40 cm. Produkt wielorazowego użytku.

Inne

Zobacz, co jeszcze oferuje Lefed – nowoczesne rozwiązania do nauki technik fryzjerskich w postaci tablic edukacyjnych wielokrotnego użytku, oraz instrukcje BHP, przygotowane specjalnie dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Instrukcje BHP do salonów

Komplet instrukcji BHP dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Tablice wielorazowego użytku do nauki technik fryzjerskich

Wyjątkowe tablice do nauki wszelkich technik fryzjerskich wymagających graficznej prezentacji.
Ta pomoc dydaktyczna dla fryzjera znajdzie praktyczne zastosowanie w każdej placówce kształcącej w kierunku zawodu fryzjer.
Do pisania po tablicach służy specjalny mazak suchościeralny.