Innowacyjne narzędzia fryzjerskie cz. 1

Farbowaniem włosów zajmowali się już starożytni Egipcjanie, którzy wykorzystując naturalne środki maskowali pierwsze oznaki siwizny czy też pogłębiali swój kolor włosów. Od tego czasu wiele zmieniło się w fryzjerstwie, a innowacje technologiczne ulepszyły skuteczność sporej liczby zabiegów. Troszcząc się o piękne włosy klientów warto nadążać za trendami pojawiającymi się w branży, które przeważnie przekładają się na uzyskiwanie jeszcze piękniejszych, trwalszych i szybszych efektów. Szczególnie profesjonalne narzędzia fryzjerskie ewoluują z prędkością światła. Postanowiliśmy przyjrzeć się najnowszym nowinkom, aby wskazać fryzjerom na co warto postawić wzbogacając wyposażenie salonów fryzjerskich w bieżącym sezonie. Podpowiedzi znajdziesz w artykule poniżej. Być może przyczynią się one do prawdziwej rewolucji w Twoim miejscu pracy, która pozytywnie zaskoczy klientki i wyróżni Ciebie na tle innych.

Nowoczesne folie w koloryzacji włosów

Mnogość farb oraz stosowanych do ich nakładania narzędzi może przytłoczyć. Wiele firm oferuje rozmaite rozwiązania upierając się, że są one najlepszymi z wszystkich możliwych. Fryzjer często zalany falą informacji nie wie na co powinien ostatecznie się zdecydować. Dlatego warto w pierwszej kolejności przyjrzeć się renomie samych firm oferujących poszczególne narzędzia pracy. Biznes fryzjerski to branża, w której lepiej wybierać rekomendowane marki. Jedną z nich jest Lefed stawiające na połączenie wiedzy z dostępną technologią. Nasza fryzjerska marka stworzyła szereg innowacyjnych produktów, które wzbogacają wyposażenie salonów fryzjerskich. Podążając za nieustannie zmieniającymi się trendami wciąż rozwijamy nasze produkty, aby oferować naszym klientom najlepsze z możliwych rozwiązań. i wciąż rozwijamy nasze produkty.

Folia samoprzylepna – fryzjerska rewolucja i farbowanie włosów.

Jednym z cieszących się sporym zainteresowaniem narzędziem fryzjerskim jest Colorography. To wyjątkowa, samoprzylepna folia do koloryzacji włosów, która ułatwiła już pracę niejednemu fryzjerowi. Wyróżnia się przede wszystkim umożliwieniem osiągnięcia niesamowitych efektów, dzięki wyjątkowej technice wydzielania pasm włosów do koloryzacji. Colorography sprawia, że wykonanie modnego sombre, ombre czy słonecznych refleksów kończy się spektakularnym efektem i zachwytem klientek. Artykuły fryzjerskie mają za zadanie usprawniać wykonywanie zabiegów, a Colorograpy spełnia to zadanie w 200%. Ta samoprzylepna folia daje możliwość tworzenia nieograniczonych połączeń kolorystycznych, które byłyby niemożliwe do wykonania z użyciem tradycyjnej folii fryzjerskiej. Dzięki niej możesz zapomnieć o kłopotach z wykonywaniem idealnych przejść kolorów. W dodatku po jej nałożeniu masz możliwość kontrolowania procesu farbowania pasm klientek. Wyprodukowanie przejrzystej folii do koloryzacji włosów było strzałem w dziesiątkę. Dzięki LEFED wielu fryzjerów może ze spokojem wykonywać zabiegi koloryzacji bez obaw o efekt końcowy. Szybka aplikacja koloru na włosach klientki i jej uśmiech po zakończeniu zabiegu są bezcenne. Profesjonalne farby fryzjerskie z użyciem nowoczesnej folii Colorography dają spektakularne efekty potwierdzone przez wielu zadowolonych klientów posiadających w wyposażeniu salonu fryzjerskiego samoprzylepną Colorography. Nie daj wyprzedzić się konkurencji i również postaw na innowacje!

Folia piankowa nieoceniona pomoc w koloryzacji

Wśród innowacyjnych narzędzi fryzjerskich wspierających proces profesjonalnej koloryzacji włosów w salonie fryzjerskim znajduje się AirMèches. To folia piankowa, która ułatwia fryzjerom farbowanie pasm na całej ich długości niezależnie, czy używamy rozjaśniacza czy farby. Ten separator pozwala na uzyskanie najwyższej jakości technicznej w każdej koloryzacji. Dodatkowo tej folii piankowej możesz bez najmniejszego problemu używać

stawiając na rozmaite, profesjonalne farby fryzjerskie. Efekt za każdym razem będzie spektakularny! Za perfekcyjnie równomierne nakładanie koloru tuż od nasady włosa odpowiada zamieszczony na foliach AirMèches specjalny łuk, który został doceniony przez wielu fryzjerów. Ten drobny element znacząco ułatwia pracę i pozwala na pozytywne zakończenie zabiegu koloryzacji włosów. Co więcej, stosując folię piankową AirMèches zapewnisz swoim klientkom dodatkowy komfort. Raz na zawsze będą mogły zapomnieć o często nieprzyjemnym usuwaniu folii do koloryzacji włosów z pomiędzy pasm. Opuszczą Twój salon w pełni zadowolone z sprawnej aplikacji farby i z pewnością do niego powrócą, gdy tylko pojawią się odrosty.

Nie czekaj aż folie Colorography i AirMèches znajdą się w rękach Twoich konkurentów. Już dziś postaw na LEFED i uzupełni wyposażenie salonu fryzjerskiego o innowacyjne narzędzia pracy, które gwarantują spektakularne efekty. Stawiaj na artykuły fryzjerskie, które wzniosą Twój biznes na wyższy poziom