Innowacyjne narzędzia fryzjerskie cz. 3.

Innowacyjne narzędzia fryzjerskie cz. 3.

Modne koloryzacje to obecnie cieniowanie włosów rozmaitymi tonami blondu, rudości czy brązu. Wymagają one od fryzjerów sporych umiejętności i pełnej precyzji. Łączenie różnych odcieni w estetyczny sposób jest sztuką, która wymaga cierpliwości, zdolności i odpowiednich narzędzi fryzjerskich. Świat oszalał na punkcie ombre, sombre, shadow i colormelt, które na przestrzeni kilku ostatnich sezonów pojawiły się na głowach większości spotykanych kobiet. Konsekwentnie odchodzi się od pełnych koloryzacji i szerokich pasemek. Prawdopodobnie dziś trudno byłoby znaleźć salon fryzjerski, w którym nie wykonano ani jednego z powyżej wymienionych, modnych zabiegów. Innowacje w narzędziach fryzjerskich wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom i potrzebom klientek. Dlatego coraz częściej z wykorzystaniem nowinek technologicznych tworzone są nowoczesne artykuły fryzjerskie usprawniające różnorodne koloryzacje, które kończą się efektem wow. O jednej z fenomenalnych nowości w biznesie fryzjerskim przeczytasz poniżej. To innowacyjny produkt który pokochali wszyscy profesjonaliści.

Postaw na koloryzacje piękniejsze niż kiedykolwiek

Stawiając na możliwie jak najwyższy poziom świadczonych usług fryzjerskich i nieustannie doskonaląc warsztat fryzjerski należy przede wszystkim zatroszczyć się o odpowiednie wyposażenie salonu w najnowsze artykuły fryzjerskie wysokiej jakości. Bez profesjonalnych narzędzi fryzjerskich nie będziesz w stanie wykonać zdecydowanej większości popularnych zabiegów. W końcu perfekcyjne sombre wymaga uzyskania idealnych przejść kolorów, których nie da się otrzymać korzystając z tradycyjnych metod koloryzacji. Z tego powodu prędzej czy później sięgniesz po najnowsze narzędzia fryzjerskie, które pojawiły się na rynku. Stawiaj na najlepsze produkty, a wprowadzenie innowacji z pewnością ułatwi i usprawni Twoją pracę.

Prawidłowo wykonane ombre od kilku lat jest prawdziwym must have w salonach fryzjerskich. Pojawiło się znacznie wcześniej niż równie popularne sombre. W przypadku obu tych niezwykle popularnych zabiegów warto zadbać o to, aby za każdym razem uzyskiwać naturalny efekt rozjaśnienia końcówek włosów. Niezbędnym elementem profesjonalnych salonów cieszących się pozytywnymi opiniami klientek i specjalizującymi w perfekcyjnych sombre oraz ombre stał się produkt od Lefed PlanshColor.

Jak pracować, które techniki wybrać?

Nie szczędź na profesjonalnych narzędziach i nadążaj za najnowszymi trendami zanim wyprzedzi Cię rosnąca konkurencja! Jeżeli chcesz stać się mistrzem w łączeniu różnorodnych kolorów koniecznie zapoznaj się z PlanshColor. Jest to produkt zawierający dwie planszetki w kształcie trapezu, które są niezbędne w wykonywaniu idealnego sombre, ombre, a także coraz modniejszej koloryzacji typu shadow czy colormelt. Planszetki w dwóch rozmiarach pomagają w dokonywaniu aplikacji farby fryzjerskiej jednym płynnym ruchem, dzięki czemu unikasz ryzyka nieestetycznego efektu końcowego i znacząco przyspieszasz czas zabiegu. PlanshColor pozwala nie tylko na szybszą, ale także na bardzo dokładną koloryzacje, która bez jego użycia jest bardzo trudna. W ostatnim czasie PlanshColor od Lefed stał się najczęściej używanym w uznanych salonach fryzjerskich produktem, które stoi za sukcesem pracy fryzjerów.

Ty również z swoim zespołem możesz dołączyć do grona najlepszych. Gwarantujemy, że kiedy spróbujesz wykonać swoją pierwszą koloryzacje z użyciem PlansColor już nigdy nie zechcesz bez niego pracować. W końcu nie bez powodu artykuły fryzjerskie usprawniające i ulepszające uzyskiwane efekty są doceniane od lat.

PlanshColor to skuteczny produkt wielorazowego użytku, który będzie Ci towarzyszył podczas zabiegów koloryzacji. Efekt końcowy z pewnością sprawi radość nie tylko klientce, ale również Tobie jako jej fryzjerowi. W końcu fryzjerstwo jest sztuką, która wymaga odpowiednich, profesjonalnych narzędzi. Zapoznaj się z ofertą produktów Lefed i wznieś swoje fryzjerskie arcydzieła na znacznie wyższy poziom. Doskonaląc swoją pracę pozytywnie wpłyniesz na renomę salonu, do którego zacznie zaglądać coraz więcej klientów.