Mgiełka do włosów Lefemist okiem użytkowników

Mgiełka Lefemist

Sezon wyjazdów i wakacyjnych podróży definitywnie uważamy za rozpoczęty. Kiedy Wy odpoczywacie, Wasze włosy narażone są na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych taki jak słońce, słona lub chlorowana woda oraz wiatr. Włosy wymagają skutecznej pielęgnacji i ochrony. Do tego celu polecane są profesjonalne kosmetyki fryzjerskie. Wszystkie siły natury mogą negatywnie odbić się na kondycji pasm powodując przesuszenie, szybsze wypłukiwanie się koloru a nawet przyczyniać się do łamliwości włosów. Doskonale wiecie, że ciężkie olejki do włosów mogą obciążać. Zupełnym przeciwieństwem obciążenia jest nasz Lefemist.

W jego składzie znajdziecie filtr UV, olej arganowy, jojoba, macadamia, ze słodkich migdałów oraz oliwę z oliwek w wyjątkowej, lekkiej recepturze kosmetyku, który pielęgnuje nie obciążając włosów. Użycie jest wyjątkowo łatwe i przyjemne – wystarczy rozpylić mgiełkę na suche bądź wilgotne włosy i gotowe! Dodatkowym plusem jest też elegancki i subtelny zapach.

Koniecznie wpadnijcie na Instagram i zobaczcie, jakie recenzje tam zebrał Lefemist i nie tylko!
Nasze profesjonalne produkty dla fryzjerów testowała stylistka fryzur Natalia Leszczuk, która przyjmuje w swoim salonie w Słupsku.

https://www.instagram.com/dziewczynaodlakieru/

A tutaj zobaczcie testy Lefemist:

https://www.instagram.com/illusionofyouth/

https://www.instagram.com/annn_teee/

https://www.instagram.com/greenlion0328

https://www.instagram.com/margo.zar.photos/

Więcej:Poznaj Lefemist!

Zobacz opinię o Lefemist od IllusionOfYouth