Piękne odcienie szarości tylko z użyciem koła do koloryzacji LEFED

Koloryzacja na kole LEFED

Koła do koloryzacji i szarości? Żaden problem. Profesjonalna koloryzacja włosów w salonie fryzjerskim w odróżnieniu od sklepowych produktów do farbowania stwarza praktycznie nieograniczone możliwości stworzenia personalizowanego koloru.

Środki do koloryzacji stosowane przez fryzjerów są bezpiecznymi preparatami, dzięki którym możecie uzyskać wymarzony odcień włosów.

Usługi koloryzacji w salonie również wykonywane są przy użyciu nowoczesnych narzędzi, takich jak np. lekkie Koła do Koloryzacji, dzięki którym osiągniecie wyjątkowego efektu farbowania, który połączy naturalny kolor włosówod nasady i modne szarości w długościach i końcach jest możliwe tylko w salonie fryzjerskim.

Użycie Koła jest łatwe a praca z nim to przyjemność dla fryzjera i klientki oraz nieograniczona kreatywność w pracy z kolorem włosów.

Samo Koło jest bardzo lekkie, ponieważ zostało wykonane ze specjalnej pianki, odpornej na produkty do farbowania włosów, również tych rozjaśniających na blond.

Podczas pracy z Kołem należy pamiętać aby elastyczne ząbki ułożone były poziomo dookoła głowy. Ten opatentowany system gwarantuje pełną wygodę klientom bez względu na kształt ich głowy.

Pracując na Kole można również w tym samym czasie nałożyć farbę na odrosty jeśli jest taka potrzeba. Po aplikacji koloru w odroście wystarczy nałożyć Koło i wykonać modne farbowanie lub dekoloryzację i tonowanie na pozostałych włosach. Dzięki pracy na Kole dokładnie widzimy włosy i możemy stworzyć wielotonowe połączenia kolorów.

Po upływie czasu koloryzacji podnosimy włosy z Koła i delikatnie obracając nim zdejmujemy.

Zobaczcie sami jak nasi styliści wykonali przejście koloru naturalnego w jasną bazę stosując dekoloryzacje z użyciem koła oraz stworzyli piękne odcienie chłodnej szarości na włosach modelki.

Do pielęgnacji włosów farbowanych polecamy Lefemist