Koła do kloryzacji – pytania i odpowiedzi

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące ultra lekkich, piankowych kapeluszy do koloryzacji marki Lefed.

 

1. Do jakich koloryzacji użyję koła?

Koło do koloryzacji będzie pomocnym narzędziem podczas tworzenia farbowania w stylu ombre, sombre i każdego, które ma połączyć grę odcieni na włosach w harmonijną całość. Koło w trakcie pracy tworzy wsparcie dla włosów, a Ty możesz kreatywnie malować na nich każdym kolorem. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

2. Jak prawidłowo założyć koło na głowę?

Oryginalne koła Lefed posiadają opatentowany system piankowych ząbków, które pomagają dopasować koło do kształtu głowy. Jeśli zachodzi potrzeba nałożenia koloru na odrost, należy najpierw nałożyć odrosty, spiąć włosy w wysoki kucyk i postępować jak na rysunku nr 1. W celu dopasowania koła do głowy należy obracać je w dowolnym kierunku w trakcie zakładania. Ząbki mają ułożyć się równolegle do kształtu głowy. Dodatkowe kształtki w formie półksiężyca pozwalają na dopasowanie koła również do bardzo małych głów – rysunek nr 2. Jeśli Twoje koło zakupione przed 05.2017 nie posiadało kształtek, skontaktuj się z nami aby otrzymać je bezpłatnie: info@lefed.pl

3. Jak zdjąć koło po koloryzacji?

Aby szybko i wygodnie zdjąć koło po skończonej koloryzacji unieś włosy, np. szpikulcem z koła i zdejmij je delikatnie obracając w dowolnym kierunku.

4. Jak utrzymać koło w idealnym stanie?

Koło wykonane jest ze specjalnego, bardzo lekkiego i jednocześnie sztywnego tworzywa sztucznego, odpornego na działanie wszystkich produktów fryzjerskich.
Aby utrzymać koło w idealnym stanie musisz pamiętać o umyciu go po koloryzacji. Nie dopuszczaj do zaschnięcia preparatów do farbowania włosów na kole. Aby łatwiej umyć koło możesz przed koloryzacją spryskać je lakierem do włosów. Do czyszczenia możesz użyć płynu do mycia naczyń i gąbki.

Rys. 1 : ZAKŁADANIE KOŁA

Zakładanie koła do koloryzacji - Lefed

Rys. 2 KSZTAŁTKI DOPASOWUJĄCE DO MAŁYCH GŁÓW

Kształtki dopasowujące koło do małych głów