Olejki do włosów – sposób by zatrzymać czas.

Olejek ze słodkich migdałów to cenny składnik kosmetyków do włosów. Jego charakterystyczną cechą jest to, że bardzo szybko się wchłania, doskonale nawilża i regeneruje włosy. Jest delikatny, dlatego stosowany w odpowiedniej ilości na włosy nie będzie ich obciążać.Olejek zawiera w sobie witaminy A, B, D i E oraz proteiny, magnez i sole mineralne.

Właściwości olejku ze słodkich migdałów będziecie mogli przetestować sami na własnych włosach już wkrótce. Obserwujcie nas uważnie na Facebook`u i czekajcie na nowy konkurs!
Olejek Jojoba to bardzo ważny składnik kosmetyków do włosów i skóry. Wytwarzany jest z nasion krzewu simondsii kalifornijskiej.

Czy wiecie, że olejek jojoba zawiera w swoim składzie cenny skwalen? Jest to lipid, który wchodzi w skład naturalnego płaszcza lipidowego ludzkiej skóry i odpowiada za ochronę przed utratą wilgoci. Poza skwalenem jojoba jest bardzo bogata w witaminę F, która korzystnie wpływa na kondycję włosów oraz skóry-spowalnia zmiany zwyrodnieniowe i rogowacenie gruczołów łojowych. Jojoba wzmacnia cement międzykomórkowy, co również zapobiega wysuszaniu skóry i włosów. Olejek jojoba może też być stosowany również przeciwko łupieżowi.

Olejek jojoba będziecie mogli znaleźć w nowych kosmetykach do włosów. Bądźcie czujni!
Olejek arganowy nazywany jest “płynnym złotem Maroka” i został uznany za jeden z najbardziej cennych olei na świecie ze względu na swoje fenomenalne właściwości kosmetyczne.
Zawiera bardzo dużo NNKT – niezbędne nienasycone kwasy
tłuszczowe, polifenole, wit. E Jest stosowany w produktach kosmetycznych, również w tych przeznaczonych do włosów.
Właściwości olejku arganowego:

  • nawilża włosy
  • nadaje połysk
  • chroni włosy przed szkodliwym wpływem środowiska
  • zapobiega rozdwajaniu końcówek
  • odżywia skórę głowy
  • regeneruje strukturę włosów

Olej arganowy znajdziecie w nowej kuracji do włosów. Obserwujcie nas uważnie na Facebook`u – wkrótce rozpocznie się konkurs, w którym będziecie mogli wygrać kosmetyk zwierający ten cenny składnik!